Dropbayi, internetten satış yapmak isteyen girişimcilere ürün ve yazılım desteği verir. Dropbayi bayisi olarak, şirket açılmasına ve ürün tedariği yapılmasına gerek kalmadan satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Satacak Ürün Bulma, Sanal Pos, Vergi, Şirket, Muhasebe, Ürün Girişleri, E-Ticaret Yazılımı, Tasarım Ayarları gibi tüm yorucu ve oturması zaman alan süreçleri Dropbayi üstlenir.
Size sadece domain isminizi seçmek kalır. E-Ticaret siteniz aynı gün içerisinde açılır ve ürünleriniz entegre edilir.
Siz sattıkça kazanırsınız ve komisyonunuzu istediğiniz zaman banka hesabınıza çekebilirsiniz.

 

Komisyon Oranı: Panelinizden Tüm ürünlere ve ya Belli Kategorilere istediğiniz kâr marjınızı girebilirsiniz.

Hakediş Ödemesi: Günlüktür.

Stoksuz E-Ticaret sisteminde ürün, stok, şirket kurma, kargo, vergi ve operasyonel maliyetiniz yoktur. Tüm operasyon tarafımızca finanse edilir ve siz sadece kar marjınıza ve markanızı büyütmeye odaklanırsınız. Dijital pazarlama tarafında harcayacağınız reklam bütçesi tamamen sizin tasarrufunuzdadır.

 

Dropbayi E-Ticaret sisteminde size gerekli olan tüm teknik, hukuki, kargo ve ödeme alt yapısını hazır vaziyette teslim ediyoruz. Dropbayi olarak kuruluştan itibaren tüm süreçlerde size destek oluyor, sistem kullanımı ve dijital pazarlama eğitimlerimiz ile her noktada size destek oluyoruz.
Kar marjını ayarlamak tamamen sizin kontrolünüzdedir. Size özel kullanıcı paneliniz kar marjını ayarlama, gerektiğinde düşürüp yükseltme ve kampanyalara katılma rahatlığı sağlar. Stoksuz E-Ticaret sisteminde elde ettiğiniz kârı panelinizde anlık olarak takip edebiliyor olacaksınız. Kazancınızı istediğiniz zaman otomatik olarak banka hesap numaranıza çekebilirsiniz.

 

Mağazanızda ürün satıldığında, müşterinize faturayı biz kesiyoruz. Böylelikle vergisel ve muhasebe yönünden bir gideriniz olmuyor. 

Dilediğiniz kategoride ürün ekleme & çıkarma yapabilir, dilerseniz belli kategorilere yoğunlaşarak mağazanızı butik hale getirebilirsiniz.

Mağaza başlığı, logo, banner gibi birçok alanı dilediğiniz gibi değiştirebilir, mağaza tasarımınızı özgünleştirebilirsiniz. Dönemsel ya da sürekli yapacağınız kampanyalara uygun tasarımlar yapabilir, dilediğiniz kategori ya da ürüne yönlendirme yapabilirsiniz.

Mağaza kurulumu hizmet bedelimiz tek seferlik yenilemesi yıllıktır. Paket içeriğinde bulunmayan bir hizmet talep etmediğiniz sürece ekstra ücretlendirme ya da sürpriz bir ödemeyle asla karşılaşmazsınız.

Elbette. İstanbul’da ki ofislerimize gelebilir, kahve eşliğinde bayilik hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bizlere, iletişim kısmından ve ya 0212 909 25 96 numaralı whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Aklına takılan ne varsa #dropbayi her zaman yanında!